Wróć

Beata Modrzyk-Dobrzyńska

psycholog, mediator, w trakcie studiów z psychoonkologii

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie Oddział Sopot, kierunek psychologia kliniczna, oraz dyplomowanym mediatorem nr certyfikatu 84/2017r. zgodnie ze standardami szkolenia mediatorów uchwalonymi przez Społeczną Radę do Spraw Alternatywnych Metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości.

Na podstawie ww. certyfikatu mogę prowadzić mediacje zarówno sądowe jak i pozasądowe. W swojej pracy przede wszystkim korzystam z wielu nurtów i możliwości naukowych w celu dopasowania indywidualnie dla potrzeb każdego Klienta najbardziej skutecznych i pomocnych rozwiązań. W pracy koncentruję się na mocnych stronach Klienta szlifując zasoby, których czasami w natłoku codzienności i pogoni życia nie jesteśmy w stanie dostrzec. Stąd w mojej nazwie wyraz SOWA (Sobą Odbuduj lub Odkryj Własną Aurę). Staram się po prostu być, czasem wskazać, że istnieje różnorodność wyborów. Od ponad kilkunastu lat pracuję wśród ludzi i z ludźmi. Doświadczeniem i wiedzą służę zwłaszcza tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej i czasem czują się opuszczeni, zagubieni, sfrustrowani czy wściekli. Praktykowałam w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnień w Toruniu. Prowadziłam warsztaty grupowe i indywidualne dla jednej z toruńskich fundacji zrzeszającej osoby niepełnosprawne. Aktualnie pracuję także w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Obrowie, a także w prywatnym Domu Opieki Seniora.

Ponadto jestem także magistrem politologii oraz ukończyłam studia podyplomowe z zakresu komunikacji społecznej i public relations, prawa europejskiego oraz funduszy unijnych. Prywatnie jestem mężatką mieszkającą wraz z ponad 13-letnim biszkoptowym labradorem pod Toruniem. Stawiam na ciągły rozwój poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach, co daje mi możliwość pogłębiania swojego warsztatu i zdobywania wiedzy.

Szkolenia i certyfikaty:

  • - Certyfikat dyplomowanego mediatora
  • - Szkolenie z zakresu psychoonkologii
  • - Szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach I i II
  • - Zarządzanie firmą w sytuacji kryzysu
  • - Praca z rodziną w obliczu rozwodu
  • - Studia Podyplomowe - Komunikacja Społeczna i Public Relations
  • - Studia Podyplomowe - Psychologia Transportu z elementami psychodiagnostyki
  • - Terapia Schematów
  • - Zachowania autodestrukcyjne młodzieży
  • - Praca w oparciu o relacje w diadzie – terapia pary
Zapraszam do kontaktu, tel. 502 045 966